18.12.2016
8

В Острозі відбудеться екологічна акція зі збирання відпрацьованих батарейок

У неділю, 18 грудня, в місті Острог Рівненської області відбудеться екологічна акція зі збору батарейок. Організатором акції виступають міська та районна організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”.

“Якщо люди викидають батарейки у відро для сміття, то, як наслідок, вони потрапляють на міські звалища. І так як полігони для захоронення відходів (де такі є) не оснащені захистом фільтрації від шкідливих домішок і важких металів,  всі ці супер-шкідливі речовини потрапляють у ґрунтові води”, – зазначив голова міської парторганізації “БПП “Солідарність”, депутат міськради Сергій Іщук.

За словами Сергія Іщука, шкідливі речовини, які містяться у використаних батарейках, потрапляючи в організм людини (а це відбувається обов’язково), накопичуються в ньому, тому навіть мала їх кількість небезпечна.

У неділю, 18 грудня, на центральному ринку міста Острог відбудеться акція «Батарейки, здавайтесь!». Острожанам пропонують обміняти батарейку на цукерку.

 

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers