• Алєксєєв Сергій Олегович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    20
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності
  • Ар’єв Володимир Ігорович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    17
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації
  • Бондар Михайло Леонтійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №119
    Регіон:
    Львівська обл.
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг
  • Величкович Микола Романович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    19
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури
  • Герасимов Артур Володимирович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    11
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики
  • Геращенко Ірина Володимирівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    3
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
  • Гончаренко Олексій Олексійович

    Обраний по:
    Виборчому округу №137
    Регіон:
    Одеська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Джемілєв Мустафа

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    6
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Забродський Михайло Віталійович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    4
    Посада:
    Перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки
  • Зінкевич Яна Вадимівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    7
    Посада:
    Секретар Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування
  • Іонова Марія Миколаївна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    23
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
  • Климпуш-Цинцадзе Іванна Орестівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    10
    Посада:
    Голова Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом
  • Княжицький Микола Леонідович

    Обраний по:
    Виборчому округу №116
    Регіон:
    Львівська область
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Князевич Руслан Петрович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    21
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань правової політики
  • Кубів Степан Іванович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    12
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку
  • Лопушанський Андрій Ярославович

    Обраний по:
    Виборчому округу №125
    Регіон:
    Львівська область
    Посада:
    Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету
  • Луценко Ірина Степанівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    15
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики та природокористування
  • Павленко Ростислав Миколайович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    18
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій
  • Парубій Андрій Володимирович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    2
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки
  • Порошенко Петро Олексійович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    1
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України з Європейським Союзом
  • Саврасов Максим Віталійович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    22
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування
  • Синютка Олег Михайлович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    9
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України
  • Сюмар Вікторія Петрівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    16
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
  • Федина Софія Романівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    5
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики
  • Фріз Ірина Василівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    13
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики
  • Чийгоз Ахтем Зейтуллайович

    Обраний по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    8
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин
  • Южаніна Ніна Петрівна

    Обрана по:
    Загальнодержавному багатомандатному округу
    Партія:
    Політична партія “Європейська Солідарність”
    Номер у списку:
    14
    Посада:
    Член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики