62327727_10219398075841509_4777943244677840896_n

Марія Іонова: громадяни України здійснили більше 33 мільйонів поїздок до країн ЄС і Шенгенської зони

Про це на сторінці у Facebook зауважила народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», в.о.голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова, нагадуючи про другу річницю безвізового режиму України із країнами Європи.

«Громадяни України здійснили більше 33 мільйонів поїздок до країн ЄС і Шенгенської зони станом на травень 2019 року. У тому числі, перевагами «безвізу» скористалися більше 2 мільйонів українських громадян. Це рекордні для України цифри», – зауважила політик.

Також парламентер зазначила, що все це відбулося завдяки колосальним зусиллям Президента Порошенка, команді його дипломатів із МЗС, і міжнародній коаліції країн партнерів.

Також Марія Іонова підкреслила: «Безумовно, велику роль у цьому відіграв український Парламент, і зокрема найбільша фракція Блоку Петра Порошенка, без голосування якої неможливо було ухвалити законів, необхідних для виконання вимог ЄС і отримання «безвізу».

«Дуже важливими є міжлюдські взаємини. З’являються нові програми контактів між громадянами Євросоюзу та України у різних сферах. Наприклад, нещодавно було розпочато проект House of Europe – він фінансується Європейським Союзом та сприяє професійному і креативному обміну між Україною та ЄС в галузях культури та креативних індустрій, освіти, охорони здоров’я, соціального підприємництва, медійних компетенцій та роботи з молоддю. Загалом, на програми мобільності ЄС виділив 18 млн. євро на період 2018-2020 рік», – резюмувала Марія Іонова.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers