62327727_10219398075841509_4777943244677840896_n

Марія Іонова: громадяни України здійснили більше 33 мільйонів поїздок до країн ЄС і Шенгенської зони

Про це на сторінці у Facebook зауважила народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», в.о.голови Комітету з питань європейської інтеграції Марія Іонова, нагадуючи про другу річницю безвізового режиму України із країнами Європи.

«Громадяни України здійснили більше 33 мільйонів поїздок до країн ЄС і Шенгенської зони станом на травень 2019 року. У тому числі, перевагами «безвізу» скористалися більше 2 мільйонів українських громадян. Це рекордні для України цифри», – зауважила політик.

Також парламентер зазначила, що все це відбулося завдяки колосальним зусиллям Президента Порошенка, команді його дипломатів із МЗС, і міжнародній коаліції країн партнерів.

Також Марія Іонова підкреслила: «Безумовно, велику роль у цьому відіграв український Парламент, і зокрема найбільша фракція Блоку Петра Порошенка, без голосування якої неможливо було ухвалити законів, необхідних для виконання вимог ЄС і отримання «безвізу».

«Дуже важливими є міжлюдські взаємини. З’являються нові програми контактів між громадянами Євросоюзу та України у різних сферах. Наприклад, нещодавно було розпочато проект House of Europe – він фінансується Європейським Союзом та сприяє професійному і креативному обміну між Україною та ЄС в галузях культури та креативних індустрій, освіти, охорони здоров’я, соціального підприємництва, медійних компетенцій та роботи з молоддю. Загалом, на програми мобільності ЄС виділив 18 млн. євро на період 2018-2020 рік», – резюмувала Марія Іонова.