4

Юлія Світлична: Зміцнення медичної ланки на Харківщині – пріоритет на найближчі роки

Під час робочої поїздки в Дергачівський район керівник Харківської області, депутат обласної ради від партії «Європейська Солідарність» Юлія Світлична ознайомилась з ходом ремонтних робіт у поліклініці селища Солоницівка.

У цьому році в закладі проводиться капітальний ремонт частини приміщень другого та першого поверхів та сходів усіх трьох поверхів. Кошти на роботи виділені з обласного, районного та місцевого бюджетів.

1

«До 2016 року капітального ремонту будівлі поліклініки не проводили, для закладу не купували сучасне обладнання. А це поліклініка, яка обслуговує близько 20 тисяч людей на рік, сюди йдуть пацієнти не тільки з Солоницівки, а й з щонайменше 5 найближчих населених пунктів. Тому ми, звичайно, відгукнулися на прохання щодо ремонту, – розповіла Юлія Світлична. – Сьогодні в закладі оновлено рентген-кабінет та лабораторію, замінено всі вікна, практично завершено роботи зі встановлення вхідної групи. Будемо рухатися далі і створювати гідні умови як для лікарів, так і для пацієнтів».

Голова ХОДА наголосила, що гуманітарна сфера й надалі залишатиметься пріоритетом для керівництва області.

2

«Ми визначили пріоритет на найближчі два роки: це розвиток медицини та освіти в області. Люди повинні мати можливість лікуватися і навчатися в нормальних умовах. Ми маємо створювати Європу в себе вдома своїми руками», – підкреслила Юлія Світлична.

Під час спілкування з колективом поліклініки голова ХОДА вручила заслуженим працівникам відзнаки обласної адміністрації, а також передала закладу нове обладнання – кардіограф, тонометри та обладнання для маніпуляцій.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers