яриніч

Яриніч: вже найближчим часом медичні заклади обласного центру Кіровоградщини поповняться новенькими санітарними автомобілями

Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», член Комітету з питань охорони здоров’я Костянтин Яриніч написав на сторінці у Facebook.

Він повідомив, що Кабінет Міністрів на своєму засідання ухвалив рішення щодо продовження реалізації розпочатих важливих соціально-інфраструктурних проектів в Кіровоградській області.

«Додаткове цільове фінансування буде спрямовано на ініційовану нашою командою програму енергозбереження «Вікна нашого міста». Наша ціль – замінити старі вікна на енергоефективні у якомога більшій кількості під’їздів міських багатоповерхівок. Взимку це дозволить заощадити чималі кошти на обігріві місць загального користування. Також ми продовжуємо розпочату роботу зі встановлення енергоефективних вікон в закладах освіти обласного центру», – відзначив Яриніч.

Він також зазначив, що було профінансовано закупівлю новітнього медичного обладнання та сучасного програмного забезпечення для лікарень області.

«Це надасть можливість не тільки підвищити якість надання медичної допомоги, а й можливість широко використовувати переваги телемедицини у регіоні. Крім того, вже найближчим часом медичні заклади обласного центру поповняться новенькими санітарними автомобілями!

Як народному депутату-лікарю мені приємно, що за останні роки містяни почали частіше відзначати позитивні зміни в охороні здоров’я нашого міста. Як представник громади у Парламенті, робитиму все від мене залежне, щоб вони продовжувались й надалі!», – наголосив Яриніч.