яриніч

Яриніч: вже найближчим часом медичні заклади обласного центру Кіровоградщини поповняться новенькими санітарними автомобілями

Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», член Комітету з питань охорони здоров’я Костянтин Яриніч написав на сторінці у Facebook.

Він повідомив, що Кабінет Міністрів на своєму засідання ухвалив рішення щодо продовження реалізації розпочатих важливих соціально-інфраструктурних проектів в Кіровоградській області.

«Додаткове цільове фінансування буде спрямовано на ініційовану нашою командою програму енергозбереження «Вікна нашого міста». Наша ціль – замінити старі вікна на енергоефективні у якомога більшій кількості під’їздів міських багатоповерхівок. Взимку це дозволить заощадити чималі кошти на обігріві місць загального користування. Також ми продовжуємо розпочату роботу зі встановлення енергоефективних вікон в закладах освіти обласного центру», – відзначив Яриніч.

Він також зазначив, що було профінансовано закупівлю новітнього медичного обладнання та сучасного програмного забезпечення для лікарень області.

«Це надасть можливість не тільки підвищити якість надання медичної допомоги, а й можливість широко використовувати переваги телемедицини у регіоні. Крім того, вже найближчим часом медичні заклади обласного центру поповняться новенькими санітарними автомобілями!

Як народному депутату-лікарю мені приємно, що за останні роки містяни почали частіше відзначати позитивні зміни в охороні здоров’я нашого міста. Як представник громади у Парламенті, робитиму все від мене залежне, щоб вони продовжувались й надалі!», – наголосив Яриніч.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers