парє

Голова парламентської делегації в ПАРЄ Ар’єв звернувся до президента Зеленського з приводу ситуації в Асамблеї

Про це народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Голова делегації  Верховної Ради у ПАРЄ Володимир Ар’єв повідомив на сторінці у Facebook.

64395296_2537536119642562_8090165286835060736_n

«10 днів тому, від імені української делегації в ПАРЄ, я звернувся до президента Зеленського з приводу ситуації в ПАРЄ. Можливо, новий президент ще лише входить в курс справ і не встиг занепокоїтися неприємною ситуацією в Раді Європи. Тому я, тепер публічно, прошу президента зустрітися з українською делегацією в ПАРЄ, щоб делегація могла пояснити, яка може бути реакція вищого посадовця, відповідального за українські зовнішні відносини, на те, що зараз відбувається в ПАРЄ», – зауважив політик.

Резюмуючи, Володимир Ар’єв наголосив: «Сподіваюсь, адміністрація президента знайде час для організації такої зустрічі протягом найближчого тижня».

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers