AE__6731

Ми однозначно не поділяємо тезу про “мир за будь-яку ціну” – Сергій Березенко

Громадяни України, які підтримують Партію «Європейська Солідарність», занепокоєні рівнем компетенції команди президента Зеленського та очікують від Партії ЄС недопущення повернення України в орбіту Москви. Про це заступник голови фракції Партії «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко заявив в інтерв’ю інтернет-виданню «РБК-Україна».  

«Наш виборець не хоче боротьби з Зеленським. Наш виборець, скоріше, занепокоєний рівнем компетенції цієї нової команди. Наш виборець ще відчуває певний острах, чи не призведе це до дестабілізації як всередині країни, так і на зовнішньополітичному полі – втраті підтримки міжнародних фінансових організацій та країн-партнерів. Відповідно, є побоювання, що в підсумку Україна залишиться один на один з Росією. Тому наш виборець чекає від нас не війни з Зеленським, а скоріше бажання допомогти, або, точніше, завадити можливому сценарію розвороту країни. Ідучи до парламенту, не дарма говоримо про НАТО та ЄС як про фундамент, який забезпечить майбутнє України. Адже добробут людини в Європейському Союзі, а безпека – в НАТО», – сказав Сергій Березенко.  

За словами політика, команда Петра Порошенка та Партія «Європейська Солідарність» вже багато зробили для інтеграції України в європейські та євроатлантичні структури: «Це створення міжнародної коаліції в підтримку України, безвізовий режим, санкції проти Росії, Угода про Асоціацію, зона вільної торгівлі…».

«Це все, що зробив Президент Петро Порошенко та його команда. Безпека держави, впровадження стандартів НАТО, нова якість українського війська – від форми до озброєння, Ці досягнення вже увійшли в історію.

Велика держава в центрі Європи, з тисячами кілометрами кордонів з Росією, не може бути нейтральною Швейцарією. Тому що Швейцарія межує із зовсім іншими державами. І тут у України є тільки два варіанта – або стати великою державою, самостійним гравцем, або просто зникнути. Раніше, до 2013-2014 років. ми про це не думали. Сьогодні немає, можливо, такого політика, який вам скаже, як можна повернути Крим, і як спокійно, без втрат для країни, повернути Донецьк і Луганськ. І ми однозначно не поділяємо тезу про “мир за будь-яку ціну”. Ми добре усвідомлюємо, на яких умовах можна помиритися з Росією. І ми знаємо, що в країнах НАТО ніколи немає війни, що доведено самою історією. Тому, якщо ми не хочемо війни, мі маємо стати членом НАТО», – заявив Сергій Березенко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers