4

У Пересічанському ліцеї на Дергачівщині замінили покрівлю та відремонтували спортивну залу

Голова Харківської ОДА, депутат обласної ради від партії «Солідарність» Юлія Світлична ознайомилася з результатами ремонтних робіт та обговорила з керівництвом закладу плани щодо його подальшого укріплення.

«У ліцеї вже замінено дах та вікна, завершено капітальний ремонт спортивної зали, відремонтовано системи опалення, частково оновлено матеріально-технічну базу. Але є над чим працювати. Будемо ремонтувати актову залу, допомагати з обладнанням. Школа гарна, колектив та директор піклуються про неї. Також важливо те, що місцевий бюджет долучається до проведення ремонтів. Коли є розуміння місцевого керівництва, тоді й в обласному бюджеті ми знаходимо можливості фінансування», – зазначила голова ХОДА.

3

Перебуваючи в Пересічному, Юлія Світлична ознайомилась зі станом інших соціальних об’єктів селища та зустрілась з громадою, щоб обговорити шляхи розвитку населеного пункту.

Серед питань, які порушувала громада під час зустрічі – будівництво спортивного майданчика.

«У Дергачах на прохання людей ми вже будуємо парк відпочинку. Ви також зможете возити туди своїх діток. Але, безумовно, в кожному населеному пункті мають бути місця, де можна активно відпочивати. Ми доручимо місцевому керівництву вирішити питання з виділенням земельної ділянки і допоможемо з будівництвом майданчика, – запевнила керівник області. – Наша позиція незмінна: ми займаємося розбудовою спортивної інфраструктури області. Більш ніж 70 спортивних майданчиків було відкрито на Харківщині за два роки, будуються фізкультурно-оздоровчі комплекси, в тому числі в Дергачах. Будемо й далі працювати в цьому напрямку».

Під час зустрічі жителі Пересічного подякували голові ХОДА за вирішення питання щодо ремонту очисних споруд: гроші на ремонт були виділені за ініціативою обласної адміністрації.

1

Люди звернулися за допомогою у вирішенні ще однієї екологічної проблеми – ліквідації несанкціонованого звалища, де влітку щороку відбуваються пожежі. Юлія Світлична пообіцяла вивчити це питання та зробити все можливе для його вирішення.

Також у ході зустрічі порушувалось питання ремонту місцевої амбулаторії, відновлення дороги на Бермінводи тощо. Люди звернулися за допомогою у вирішенні ще однієї екологічної проблеми – ліквідації несанкціонованого звалища, де влітку щороку відбуваються пожежі. Юлія Світлична пообіцяла вивчити це питання та зробити все можливе для його вирішення.

«Продовжуємо спілкуватися з людьми там, де вони живуть, щоб краще чути та бачити, що їх турбує. Багато прохань було озвучено. Це і зміцнення інфраструктури, і ремонти шкіл та медичних об’єктів, і розвиток спорту. Найголовніше для нас – чути побажання людей. Будемо вивчати питання та шукати шляхи їхнього вирішення, залучаючи бюджети всіх рівнів», – підсумувала голова ХОДА.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers