11531841

Чубаров: уряд створив робочу групу для повернення українців, які стали біженцями в Сирії

Народний депутат фракції Партії “Блок Петра Порошенка” Рефат Чубаров повідомив про  створення Кабінетом Міністрів України спеціальної Робочої групи на чолі з першим віце-прем’єр-міністром України Степаном Кубівим, для вирішення питань повернення громадян України, які опинилися у важких умовах на території Сирійської Республіки.

Парламентар нагадав, що про цю ситуацію він розповідав у березні.

“Завдяки відгукам на ту замітку, нам вдалося скласти відносно повний список громадян України, – близько 100 осіб – жінки з малолітніми дітьми, що знаходяться в міжнародному таборі для біженців «Аль-Хол», облаштованому на північному сході Сирії і в якому понад 70 тисяч біженців .

Зауважу, що в складеному нами списку представлені громадяни України – жінки і їхні діти, які виїхали до Сирії з різних областей України. Всі вони волають до України допомогти їм повернутися додому, до себе на Батьківщину”, – розповів політик про останні новини та зауважив, що утримання біженців у таборі «Аль-Хол» відбувається в жахливих умовах.

Чубаров закликав громадян України, чиї близькі перебувають на території Сирійської республіки в якості біженців, терміново повідомити свої координати для встановлення  постійної взаємодії і  координації із новооутвореною робочою групою.

Довідка: табір біженців “Аль-Хол” розташований у провінції Хасака, Сирія, на території, підконтрольній курдським «Демократичним силам Сирії» (SDF). За повідомленнями ЗМІ, за останні місяці там вдвічі зросла кількість смертей, в тому числі серед дітей. Людям не вистачає іжі, питної води, ліків і речей.  Потрапити за межі табору можуть тільки співробітники Червоного Хреста або сирійського Червоного Півмісяця.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers