MPAL4902

Петро Порошенко: все, що ми робимо – заради наших дітей

Петро Порошенко з дружиною Мариною побували на дитячому святі, яке з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбулося у Відкритому офісі партії “Європейська Солідарність”.

MPAL4905

MPAL4507

MPAL4637

Діти разом розфарбували карту Європи, розказали про свої мрії і плани на літо; про те, за що вони люблять Україну, свою родину, своє місто. А також багато веселилися, пустували, танцювали і ласували смаколиками.

MPAL4728

MPAL4654 (1)

“Щасливе майбутнє у вільній країні – це те, про що кожен батько та мама мріють для своєї дитини. Все, що ми робимо, все, до чого прагнемо – заради наших дітей, заради їхніх посмішок та сповнених радості очей. Маємо разом подарувати їм радість жити у мирній та заможній європейській Україні!”, – наголосив Петро Порошенко, вітаючи всіх із святом на своїй сторінці у мережі Facebook.

MPAL4602

 

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers