ПП_100

Петро Порошенко: вітаю рішення Міжнародного трибуналу з морського права

Петро Порошенко на своїй сторінці у мережі Facebook привітав рішення Міжнародного трибуналу з морського права, який  зобов’язав Росію якнайшвидше звільнити українських моряків та повернути три військові кораблі, незаконно захоплені Москвою внаслідок акту збройної агресії 25 листопада 2018 року у Чорному морі.

“Вдячний професійній команді українських дипломатів, які в цей складний період залишаються на захисті справжніх національних інтересів. Це рішення – чергова червона лінія для Кремля, як і підтвердження правильності обраної нами стратегії.

Пишаюся нашими моряками, які залишаються вірними своїй військовій присязі. Ви – герої, чия відданість захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України є прикладом для всіх нас, як і пересторогою для тих, хто хотів би умиротворити агресора!”, – написав Порошенко.

Він також наголосив на тому, що команда нового президента повинна якнайшвидше сформувати власну стратегію щодо звільнення бранців Кремля та захоплених українських територій.

“Новим обличчям на Банковій слід було б не чекати на імпульс від суспільства, а самим формувати порядок денний звільнення Кремлем українських заручників та окупованих територій нашої держави.

“Вже не до жартів – час діяти! Кожен український політик має пам’ятати істину – не варто ні загравати з Росією, ні вірити її добросовісності. За кожною її обіцянкою ховається єдина мета – зруйнувати успіх європейської України.

Сценарій війни пишеться в Кремлі, де для України заготовлена розв’язка – «мир через капітуляцію». Самогубством було б ставати співавторами цього сценарію. Лише справжнім і відповідальним лідерством України його можна переписати, а завершити – міжнародним трибуналом над агресором.

Гарантія нашої перемоги – це збереження міжнародного фронту підтримки України в єдності та солідарності!”, – наголошує Петро Порошенко.