ПП_100

Петро Порошенко: вітаю рішення Міжнародного трибуналу з морського права

Петро Порошенко на своїй сторінці у мережі Facebook привітав рішення Міжнародного трибуналу з морського права, який  зобов’язав Росію якнайшвидше звільнити українських моряків та повернути три військові кораблі, незаконно захоплені Москвою внаслідок акту збройної агресії 25 листопада 2018 року у Чорному морі.

“Вдячний професійній команді українських дипломатів, які в цей складний період залишаються на захисті справжніх національних інтересів. Це рішення – чергова червона лінія для Кремля, як і підтвердження правильності обраної нами стратегії.

Пишаюся нашими моряками, які залишаються вірними своїй військовій присязі. Ви – герої, чия відданість захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України є прикладом для всіх нас, як і пересторогою для тих, хто хотів би умиротворити агресора!”, – написав Порошенко.

Він також наголосив на тому, що команда нового президента повинна якнайшвидше сформувати власну стратегію щодо звільнення бранців Кремля та захоплених українських територій.

“Новим обличчям на Банковій слід було б не чекати на імпульс від суспільства, а самим формувати порядок денний звільнення Кремлем українських заручників та окупованих територій нашої держави.

“Вже не до жартів – час діяти! Кожен український політик має пам’ятати істину – не варто ні загравати з Росією, ні вірити її добросовісності. За кожною її обіцянкою ховається єдина мета – зруйнувати успіх європейської України.

Сценарій війни пишеться в Кремлі, де для України заготовлена розв’язка – «мир через капітуляцію». Самогубством було б ставати співавторами цього сценарію. Лише справжнім і відповідальним лідерством України його можна переписати, а завершити – міжнародним трибуналом над агресором.

Гарантія нашої перемоги – це збереження міжнародного фронту підтримки України в єдності та солідарності!”, – наголошує Петро Порошенко.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers