2019-04-22-001-AE__9604-resized-e1555926440359

Ірина Геращенко

Розпуск Ради неконституційний

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко назвала неконституційним розпуск парламенту, про що 20 травня під час інавгураційної промови заявив Президент України Володимир Зеленський.

«Виграла з десяток парі, що буде дочасний розпуск ВР, хоч це й не конституційно (але хто ж на такі «дрібниці» звертає увагу в епоху боротьби за лайки). Звернула увагу – вже не слуга народу, а, навпаки, народ, кожен з народу несе відповідальність за ситуацію в країні», – написала Ірина Геращенко у «Фейсбуці».

Нагадаємо, партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” заявила, що  готова як до планових виборів до Верховної Ради, так і до дострокових виборів.

«Головним джерелом влади в Україні згідно Конституції є народ, і партія БПП «Солідарність» готова як до планових виборів до Верховної Ради, так і до дострокових виборів. Ми готові до виборів організаційно і змістовно», – йдеться в заяві партії.

«З іншого боку, ми вважаємо, що право Президента достроково припиняти повноваження Верховної Ради має реалізовуватися у повній відповідності до Конституції України. Демократія – це процедури, відсутність процедури – це авторитаризм. Моделлю подібного механізму може слугувати юридично бездоганне рішення Петра Порошенка в 2014 році про розпуск Верховної Ради. Президент має право розпускати Верховну Раду, але це право є небезумовним та має відбуватися у повній відповідності до Конституції»,- зазначається в заяві.

Партія готова захищати цінності і здобутки, які вона обстоювала останні п’ять років, зокрема, інтеграцію України в ЄС і НАТО, що є дуже важливим для України і про що, на жаль, не згадав новообраний Президент Зеленський у своїй інавгураційній промові.

custom essay writing service writing college essays custom essay service buy an essay research paper writer buy an essay college paper write my paper for me cheap essay writing case study help do my essay buy research papers writing a case study college essay writer essay writer help professional writing college essay writers